CapTel Captioned Telephone که برای افرادی طراحی شده است که در محل کار یا منزل از تلفن سنتی استفاده می کنند و فناوری صفحه لمسی را ترجیح می دهند.

این دستگاه دارای یک صفحه نمایش بزرگ خوانا است و مکالمات را بلافاصله به‌صورت زیر نویس ارائه می‌کنند که این ویژگی بیشتر برای افرادی که کم شنوایی شدید تا ناشنوایی دارند مفید است.

هر کلمه ای که تماس گیرنده در طول مکالمه می گوید را نمایش می دهد. کاربران تلفن CapTel می توانند به تماس گیرنده گوش دهند و همچنین می توانند زیرنویس های نوشته شده در پنجره نمایشگر روشن CapTel را بخوانند.

شما شماره شخص مقابل را می گیرید، دقیقاً مانند هر تلفن دیگری. با شماره گیری، تلفن به طور خودکار به یک سرویس زیرنویس رایگان وصل می شود. هنگامی که طرف مقابل پاسخ می دهد، شما همه چیزهایی را که آنها می گویند می شنوید – درست مانند یک تماس سنتی و همزمان سرویس زیرنویس هر چیزی را که آنها می گویند را به شرح رونویسی می کند، بنابراین شما نیز می توانید آن را بخوانید.

ویژگی های CapTel

1) آسان برای استفاده

به همان روشی کار می کند که از هر تلفن دیگری استفاده می کنید. اگر نمی‌توانید حرف‌های کسی را بشنوید، به سادگی زیرنویس‌ها را بخوانید.

2) خدمات بدون هزینه

تلفن‌های CapTel با سرویس Captioning به‌عنوان بخشی از برنامه‌ای با بودجه فدرال کار می‌کنند که از دسترسی به تلفن برای افراد کم‌شنوایی پشتیبانی می‌کند.

3) پشتیبانی نصب رایگان و خط راهنمایی

چه در خانه و چه تلفنی، تیم پشتیبانی به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که با استفاده از تلفن جدید خود راحت هستید. تیم پشتیبانی مشتری ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در دسترس است.

4) گزینه های تلفن

CapTel چندین مدل مختلف را برای مطابقت با سبک زندگی شما ارائه می دهد.

CapTel 880i Captioned Telephone