کانکتور تلویزیون

این دستگاه ویژگی‌های مهمی دارد:
– ارسال صدا از تلویزیون یا منابع صوتی دیگر به صورت بی‌سیم به سمعک‌های Phonak Marvel یا Phonak Audeo B-Direct و پردازنده‌های صوتی Advanced Bionics Naída Q90 که دارای CI Connect متصل شده است.
ویژگی‌های دیگر این دستگاه عبارتند از:
– عدم نیاز به استریمر (مانند ComPilot) دور گردن
– برای کاربران دوطرفه سمعک یا ایمپلنت، تلویزیون کانکتور صدا را به هر دو سمعک یا پردازنده ارسال می‌کند، ایجاد کننده یک اثر استریو بی‌سیم (در غیر اینصورت، اتصال دو سمعک یا ایمپلنت به یک تلویزیون بلوتوث اغلب کار نمی‌کند)
– قابلیت اتصال به تلویزیون با استفاده از کابل‌های اپتیکال (Toslink) یا آنالوگ (جک ۳.۵ میلیمتری)
– ارسال صدا به دستگاه‌های شنوایی در محدوده‌ای تا ۱۵ متر

این دستگاه یک ویژگی کلیدی دارد که به صورت بی‌سیم صدا از تلویزیون یا منابع صوتی دیگر را به سمعک‌های Phonak Marvel یا Phonak Audeo B-Direct و پردازنده‌های صوتی Advanced Bionics Naída Q90 که دارای CI Connect متصل شده است، ارسال می‌کند. این به افرادی که از این دستگاه‌های شنوایی استفاده می‌کنند امکان می‌دهد تا به صورت بی‌سیم صداهای تلویزیون یا منابع صوتی دیگر را مستقیماً از دستگاه‌های شنوایی خود بشنوند.

ویژگی‌های دیگر این دستگاه شامل عدم نیاز به استریمر (مانند ComPilot) دور گردن، ارسال صدا به هر دو سمعک یا پردازنده برای ایجاد اثر استریو بی‌سیم، قابلیت اتصال به تلویزیون با استفاده از کابل‌های اپتیکال (Toslink) یا آنالوگ (جک ۳.۵ میلیمتری) و ارسال صدا به دستگاه‌های شنوایی در محدوده‌ای تا ۱۵ متر می‌باشد.

Phonak TV Connector - Lumity, Life and Marvel & Paradise Hearing Aids  **SOLD AS SEEN** - Hearing Aid Accessories